عکس فرش برلیان

فرش برلیان، از جمله تولید کنندگان داخلی و معتبر فرش ماشینی می باشد که به دلیل طرحهای زیبا و جالبی که استفاده می کند و همینطور هارمونی زیبای رنگی در بین مردم ایران طرفداران فراوانی دارد. فرش آنلاین به عنوان اولین و بزرگترین وب سایت فروش فرش در ایران و خاورمیانه براساس آمار الکسا، افتخار دارد که با کلیه برندهای معتبر و خوشنام داخلی همکاری پویا داشته و فرشهای این کارخانه ها را در کمترین زمان ممکن و با بهترین قیمت(بدون واسطه) به دست مصرف کننده می رساند. آنچه در اینجا مشاهده می کنید برخی از محصولات جدید و پرفروش این شرکت می باشد.

فرش ماشینی برلیان

فرشی در نهایت زیبایی، قابل ست با انواع دکوراسیون کلاسیک و مبلمان به رنگهای تیره و روشن.

 

فرش زیبا با قیمت مناسب

فرشی به غایت جالب توجه و پر طرفدار، طراحی و تولیده شده متناسب با سلیقه و خواست ایرانی

فرش برلیان، با کیفیت و زیبا

فرشی ساده و چشم نواز، قابل ست با انواع مبلمان کلاسیک و مدرن که این به دلیل سادگی و چشم نوازی طرح زمینه فرش می باشد. در کنار مبلمان به رنگهای آبی، سرمه ای، یا حتی شتری و قهوه ای ترکیب خوبی ایجاد می کند.

فرش ماشینی برلیان با حاشیه صورتی

طرح زیبا و چشم نواز این فرش هر فضا و دکوراسیونی را جالب توجه می نماید. بهترین هارمونی این محصول با مبلمان به رنگ صورتی، قهوه ای و یا حتی رنگهای خنثی می باشد. همه چیز بستگی به خواست و علاقه شما دارد.

برلیان، فرشی زیبا و خواستنی

فرش خوش طرح و نقشی که قابلیت هماهنگی با انواع دکوراسیونهای سنتی و کلاسیک را دارا می باشد.

فرش برلیان لاکی

فرشهای لاکی در بین ایرانیان طرفداران فراوانی دارند، و در کنار زیبایی چشم نواز چرک تاب بوده و با انواع متفاوتی از دکوراسیون قابل ست می باشند.

فرش ماشینی با کیفیت

طرحی زیبا و امروزی که در عین حال کلاسیک بوده و مملو است از نقش مایه های کهن ایرانی. این فرش زیبا را میتوانید با انواع رنگهای موجود در زمینه فرش ست کنید.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

کلیه حقوق برای فرش آنلاین محفوظ می باشد