عکس فرش

سابقه بافت فرش در ایران به پیش از اسلام میرسد. این بافته اصالت دار ایرانی، در دورهٔ صفویه به بالاترین حد خود در زیبایی و بافت رسید که این مهم به دلیل حمایت های دولتی، دسترسی‌داشتنِ فراوان به مواد مورد نیاز برای بافت فرش و همچنین به‌رسمیت‌شناختنِ فرش به عنوان کالایی برای تجارت بوده است.

در حال حاضر این هنر ارزشمند ایرانی همچون مرواریدی در کل جهان می درخشد و نام ایران در صنعت فرش بافی نامی پرآوازه بوده و هر ایرانی در حد وسع و توان مالی خود از انواع دست بافت و یا ماشینی استفاده و فرش ایرانی زینت بخش خانه تک تک ایرانی هاست.

آنچه در ادامه آورده شده است، نمونه ای از انواع فرشهای برند و درجه یک تولید داخل می باشد، که فرش آنلاین بعنوان اولین فروشنده اینترنتی فرش ماشینی کشور که دارای نماد اعتماد تجارت الکترونیک نیز می باشد، جهت رفاه حال مصرف کنندگان عزیز با بهترین قیمت در اختیار مشتریان خود قرار داده است.

فرش ماشینی طرح سنتی، فرش کاشان، طرح اصفهان آبی کاربنی

این فرش زیبا و خوشرنگ را میتوانید با انواع دکوراسیون سنتی و کلاسیک استفاده نمایید. رنگ آبی خوشرنگ زمینه این فرش با انواع رنگهای مکمل مثل نارنجی و قرمز و یا سایر رنگهای گرم مثل نسکافه ای یا حتی کرم و قهوه ای ترکیب جالب توجهی ایجاد می کند.

فرش ماشینی ایرانی، طرح نیلوفر

فرشی به غایت زیبا با رنگین کمانی از رنگهای گرم و سرد که کاربرد این فرش را در کنار انواع دکوراسیون به رنگهای متفاوت میسر می سازد، با توجه به شلوغ بودن زمینه فرش بهتر است تا حد ممکن از مبلمان ساده تر استفاده نمایید.

فرش ماشینی با قیمت مناسب،فرش نگین مشهد ۷۱۸ سرمه ای

فرشی زیبا و فوق العاده با کاربرد نقشمایه های اصیل ایرانی که به زیبایی تمام بر زمینه این محصول فوق العاده نقش بسته است.

فرش ماشینی مدرن، فرش مدرن شنل

فرشی خوشرنگ و زیبا، با طرحی فوق العاده که کاربرد آن را در انواع دکوراسیونهای مدرن و امروزی یا حتی کلاسیک میسر می سازد. این فرش را میتوانید با انواع مبلمان به رنگهای موجود در زمینه فرش هماهنگ و ست نمایید.

فرش مدرن ترکیه ای

این فرش خاص و زیبا را می توانید در کنار انواع دکوراسیون امروزی و مدرن استفاده نمایید. رنگ صورتی آن با انواع مبلمان طرحدار و ساده قابل ست است. البته سایر رنگهای این فرش را نیز میتوانید در سایت مشاهده و سپس انتخاب نمایید.

فرش ابریشم گونه

محصولی زیبا و بی نظیر، قابل استفاده برای انواع دکوراسیون و مبلمان به رنگهای سفید، کرم، شیری، بادمجانی، بنفش و یا حتی نسکافه ای و شتری. همه چیز بستگی به خواست و علاقه خود شما دارد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

کلیه حقوق برای فرش آنلاین محفوظ می باشد